אימון אישי לקריירה

הקריירה ומקום העבודה תופסים נפח רב בחיינו ולעתים נדמה כי מקום העבודה הוא מעין בית שני עבורנו ומשפיע על שגרת יומנו. אי סיפוק ממקום העבודה או תחושה של "תקיעות" משפיעים באופן גורף על חיינו האישיים ועל מצב רוחנו, בין אם על זוגיות, גידול ילדים ובכלל.

אם תחושת התסכול ממקום העבודה ותחושת המיצוי מתחילות לקנן בכם – זה הזמן לקחת את העניינים לידיים, לבצע שינוי ולהוציא את הפוטנציאל הטמון בכם.

מהי תחושת התקיעות המדוברת במקום העבודה?

התחושה המדוברת היא לצערנו די נפוצה בעולם המערבי וגורמת לאנשים לחוש "משותקים" ללא אפשרות לבצע שינוי ולפרוץ דרך – וחבל. למעשה, מדובר על אנשים אשר נמצאים במקום עבודתם בשל אילוצים שונים כמו שכר ושעות נוחות ותו לא, והם מגיעים יום יום לעבודה בתחושת תסכול וחשים אומללות. מאידך, התקיעות המדוברת יכולה להיות גם אצל אנשים אשר מעוניינים לפתוח עסק עצמאי, אך חוששים לבצע זאת מסיבות שונות כמו – פחד מלבצע שינוי, ביטחון עצמי נמוך וכו'.

כן, אפשר אחרת

בכל אדם טמון פוטנציאל עצום המסתתר בתוכו וגורם לו לחוש כי הוא יכול, אולם הוא זקוק להכוונה ולכלים נכונים כדי לפעול אחרת. אימון אישי לקריירה באמצעות שיטת התדר המופלאה מאפשר לכם להגיע מוכנים לתהליך האימון. התהליך חושף את המהות המולדת הפנימית ומאפשר לחוות תהליך רגשי עמוק, שבסופו של דבר מוביל לשינויים קסומים.

חשים תקיעות במקום העבודה? מעוניינים לפתוח עסק עצמאי? זה הזמן לטיפול. יוסי יעקובי מטפל מוסמך בשיטת התדר כאן כדי להעניק לכם "ארגז כלים" מעשי שיאפשר לכם להגיע לנקודת היעד.

נגישות