יוסי יעקובי

יוסי יעקובי

מאמן רגשי

אודות יוסי יעקובי

איך קוראים לאדם שניקה את עתידו מעברו וחי בהווה? חופשי.

מסר זה הינו חלק משמעותי במהות של יוסי יעקובי, מאמן רגשי בשיטת התדר המאפשרת לכל אחד ממטופליו להגיע אל הל"ב – הבית לפגוש ברגשות.

יוסי יעקובי הינו מאמן רגשי מוסמך המביא עמו ניסיון רב בתחום הטיפול לצד התמחות ספציפית בגישת התדר המופלאה. יוסי, שבכובעו הינו מאמן מוסמך מטעם לשכת המאמנים, מציג עוד כמה תארים נחשקים ומשמש כסופרוויזר למטפלים מתחילים, חבר לשכת המאמנים בארץ, בוגר בית ספר למאמנים בשיטת התדר "מניקסים", בוגר עוד כמה וכמה קורסים להתמקצעות בתחום והיד עוד נטויה.

החיים ההישרדותיים היום יומיים מקשים עלינו ואף משמשים כסוג של איום ממשי, אולם יש דרך לפתור את הדברים ולחיות אחרת, אם נבחר בכך. גישת העבודה של התדר מבוססת על אימון שהוא זיהוי של התדר האישי של כל אדם. על ידי עבודה רגשית על הרגשות העמוקים, ניתן להביא את הרגשות לידי ביטוי, יחד נשחרר כאב, פחד, תוגה ודכדוך וכך נוכל לשפר את חייכם ואת היכולת שלכם לבצע שינויים, לדעת לבחור נכון ולהיות מאושרים הרבה יותר.

בקליניקה החמימה של יוסי תתקבלו בזרועות פתוחות, במרחב רגשי ואינטימי אשר יביא אתכם לביטחון רגשי וליכולת לפתוח את ליבכם ולאפשר לרגש לצאת החוצה. יחד נסיר חסמים שהיו מוחבאים אי שם עמוק בפנים ונאפשר לרגש לקבל החלטות נכונות.

לרשותכם מגוון סוגי אימונים: אימון אישי לקריירה, אימון למציאת זוגיות, אימון לזוגיות, אימון רגשי לחיים ויציאה ממשברים.

נגישות