אימון רגשי לחיים ויציאה ממשברים

הרגש הנמצא עמוק בתוכנו הוא זה שאחראי ברוב המקרים על ההחלטות שאנו מקבלים או נמנעים מלקבל ביום יום, גם אם איננו מודעים לכך. כדי להגיע לחופש בחירה, אנו צריכים לנהל את הרגשות שלנו בצורה חופשית. שגרת היום יום העמוסה לצד ההחלטות הרבות מביאה אותנו לדילמות, כעסים, חרדה מהעתיד, חוסר ביטחון וכו'. כל אלה מעכבים אותנו מלהגיע למטרות שונות בחיינו ומקנים לנו תחושה של החמצה בכל פעם מחדש – את זה ניתן לשנות.

אימון רגשי לחיים באמצעות שיטת התדר מאפשר לכם להשתמש ברגשות באופן שיתמוך תמיד במטרות שלכם וליהנות מהתהליך בכל יום מחדש.

במהלך האימון תוכלו לעבוד על הנקודות הבאות:

השגת מטרות ויעדים – קושי פנימי לרוב מונע השגת מטרות ויעדים בחיים והם מוטלים על כתפינו כנטל ומוציאים מאתנו דפוסי התנהגות מזיקים. מטרות אלו יכולות להיות קשורות לתחום הקריירה, הזוגיות, ההורות, חיי החברה ועוד.

שיפור הביטחון העצמי – פרמטר זה מאפשר לכם להעריך ולאהוב את עצמכם כפי שאתם. לאחר שיפור הביטחון תוכלו לגלות תכונות אופי אשר היו טמונות עמוק בתוככם ופשוט לשחרר אותן ולבצע בהן שימוש להשגת יעדים ומטרות וזאת ללא שכנוע עצמי וממש בקלות רבה.

שחרור כעסים ומתחים – כעסים ומתחים פנימיים גורמים לאי שקט פנימי ויוצרים מחסום פנימי עמוק ברגשות. על ידי שחרור מתחים וכעסים תגלו שקט פנימי חדש שיאפשר לכם ליהנות מהקיים בחייכם ואף לחוש שלווים ונינוחים בשגרת היום יום.

טיפול עמוק ורגשי ברגשות שלנו באמצעות שיטת התדר מאפשר לכל אדם ליצור שינוי בחיים מתוך מהות מולדת. יוסי יעקובי מטפל מוסמך בשיטת התדר כאן כדי להעניק לכם "ארגז כלים" מעשי שיאפשר לכם להתגבר על מכשולים שונים המפריעים לכם להגשים מטרות ויעדים בחיים, כי אפשר לחיות אחרת אם נבחר בכך.

נגישות