אימון זוגי

משברים בזוגיות נובעים מסיבות מגוונות ומאוסף של דברים הגורמים לפיצוץ הגדול. הלחץ היום יומי, המשכנתא, כלכלת הבית, גידול הילדים, אחזקת הבית ועוד, הם רק חלק מהפרמטרים עליהם מבוססת הזוגיות. זוגות רבים מוצאים את עצמם במרוץ יום יומי הישרדותי וטומנים את ראשם בחול בכל הקשור למערכת היחסים הזוגית האינטימית בינו לבינה. וכאן מתחילה הבעיה.

כשהפצצה המתקתקת מגיעה

משבר בזוגיות, או כמו שאומרים "הפיצוץ הגדול" אינו מגיע סתם כך. הפצצה מתקתקת לה אט אט בחיי הזוגיות למרות שהחיים מתנהלים כרגיל, עד שיום בהיר, אחד מבני הזוג מחליט לשבור את הכלים ולפרוש. במהלך תקתוקה של הפצצה, בני הזוג חיים באומללות גדולה, הם חשים שהאהבה נגמרה, אין אינטימיות כפי שהייתה בעבר, הם אינם מקיימים יחסי אישות או מקיימים מתוך חובה לרצות את הצד השני וכו'.

אפשר לחיות אחרת

החיים באומללות אינם מטיבים עם בני הזוג ואף משפיעים לרעה על הקריירה, גידול הילדים, על הביטחון העצמי ועל חיי החברה. נכון שכולנו רוצים לחוש נאהבים, ולהחזיר את האינטימיות שהייתה, אולם לעתים הרגש חוסם את הצעד, הרי הרגש הוא זה שגורם לנו לקבל החלטות בחיים גם אם אנו לא מודעים לכך.

טיפול עמוק ורגשי ברגשות שלנו באמצעות שיטת התדר מאפשר לכל אדם ליצור שינוי בחיים מתוך מהות מולדת. אם גם אתם חשים אומללים בזוגיות, חווים משברים בזוגיות ומעוניינים להחזיר את האינטימיות שאבדה, התקשורת שנעלמה, המחויבות שנשכחה, והתשוקה שאבדה אף היא, תוכלו לבצע זאת באמצעות טיפול זוגי ממוקד.

יוסי יעקובי מטפל מוסמך בשיטת התדר כאן כדי להעניק לכם "ארגז כלים" מעשי שיאפשר לכם להגיע לנקודת היעד ולהחזיר את האהבה לקדמותה.  

נגישות