מציאת זוגיות

ככל שהשנים חולפות כך נראה כי הקושי במציאת זוגיות אמיתית הולך וגובר והוא נעשה פרויקט של ממש. את המצב שבו מאות ואלפי רווקים מוצאים את עצמם לבד ניתן להאשים בקריירה אותה הם מפתחים במקום לחפש זוגיות, בלימודים, "ברצון" כביכול להיות לבד, בעובדה שהם נעשים יותר ויותר בררניים וכו'. אולם האשמות אלה לא יפתרו את הבעיה האמיתית, וכדי לפתור בעיות יש מקום לבחור אחרת ולעשות עבודה רבותי.  

 

אנשים רווקים המגיעים לגילאים בוגרים ועדיין לא מצאו זוגיות, ברוב המקרים הם חשים מחסומים שנוצרו אצלם עם השנים והם אלה שמעכבים אותם מלמצוא את הזוגיות הנחשקת. מחסומים אלה יכולים להיות ממגוון רב של סיבות כגון – חוסר ביטחון עצמי, עקב פגיעה מזוגיות קודמת, חוסר אמון במין השני, חוסר מוטיבציה, בלבול, חשיבה מוטעית, פחד ממחויבות ועוד מגוון סיבות אחרות, חלקן מודעות וחלקן לא.

להסיר את המחסומים ולפתוח את הלב

כדי להסיר את המחסומים, יש צורך קודם לדעת מהם, שזוהי עבודה הנעשית על ידי טיפול עמוק ורגשי המאפשר לכל אדם ליצור שינוי בחיים מתוך מהות מולדת. הרגש שלנו הוא האחראי על המחסומים וההחלטות שאנו מקבלים בחיים גם אם אנו לא מודעים לכך כלל. בתהליך אימון אישי אנחנו לומדים לעבוד עם כל מגוון הרגשות, להכיר בהן, לקבל אותם, להתיידד איתם, בדרך בה יתמכו בנו להשגת היעדים, תוך הנאה מהתהליך.

 

הגיע הזמן למצוא זוגיות אמיתית. יוסי יעקובי מטפל מוסמך בשיטת התדר כאן כדי להעניק לכם "ארגז כלים" מעשי שיאפשר לכם להגיע לנקודת היעד ולבצע בחירה נכונה.

נגישות